Łączna liczba wyświetleń

20 paź 2019

Konkurs "IGŁĄ MALOWANE"


    

     PAŹDZIERNIK 2019

 "   IGŁĄ MALOWANE"-     XXII OGÓLNOPOLSKI i XV MIĘDZYNARODOWY KONKURS

Przygotowanie do Konkursu.
Kilka prac przygotowanych  na Konkurs.


Wystawa

   

4 komentarze:

 1. To jeszcze raz anonimowa Jolka Dobry wieczór Pani Alicjo dziękuję bardzo ale to bardzo za to, że Pani jest że tworzy te arcydzieła dzięki Pani chce mi się żyć i pomimo choroby (depresja) też tworzyć szydełkowe prace wiem że nigdy nie będą takie piękne jak Pani arcydzieła i jeżeli tylko Pani pozwoli będę czerpać wzory z Pani strony pozdrawiam gorąco i serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam Pani Jolu. To miłe co Pani pisze a mi serce rośnie że komuś się podobają moje prace, tym bardziej jak są inspiracją do tworzenia dzieł szydełkowych. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja także jestem fanka pani twórczości. Z wielką radością, ciekawościa i zachwytem od dawna podziwiam pani prace na blogu. Sprawia mi to wielką przyjemność i podsuwa kolejne inspiracje do dziergania. Wszystkie prace do konkursu prezentują się wspaniale, ale moje serce skradły aniołki. Dzięki nim już czuję magię świąt. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Miło czytać takie wpisy. Cieszę się, że ktoś tu zagląda i czerpie inspirację. Ja też podglądam inne osoby i też czasem się zainspiruję innymi pracami i coś tworzę wzorując się nimi.Bloga tworzę by te moje prace nie zginęły i sama mogła bym kiedyś sobie je przypomnieć a także żeby służyły innym, którzy próbują coś robić.Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń